Mihrije Braha pas 17 viteve vesh të njëjtin fustan

ShowBiz

Mihrije Braha pas 17 viteve vesh të njëjtin fustan
Mihrije Braha pas 17 viteve vesh të njëjtin fustan
Mihrije Braha pas 17 viteve vesh të njëjtin fustan[/caption]

Artistja e njohur Mihrije Braha ka qenë e pranishme ditë më parë në spektaklin e njohur Zhurma Video Music Awards ku ka fituar edhe çmimin “Best Balade”.

Në intervistën që ajo ka dhënë pas eventin para moderatorit Maksim Gjokaj në lidhje se kush e kishte veshur atë natë, ajo ka treguar se fustanin e ka tash e 17 vite dhe e ka veshur sërish, madje ajo jep edhe një këshillë për të gjitha zonjushat dhe zonjat që ti ruajnë veshjet. BS