Vajza nga Tirana kërkon lidhje pas divorcit: Burri s’më bënte gjë, s’dinte!

ShowBiz
Vajza nga Tirana kërkon lidhje pas divorcit: Burri s’më bënte gjë, s’dinte!
Vajza nga Tirana kërkon lidhje pas divorcit: Burri s’më bënte gjë, s’dinte!

Një 26-vjeçare ka kërkuar përmes telefonit njohje në emisionin “Aldo Morning Show”.

Minushja nga Zallbastari i Tiranës tha se, ka qenë e martuar vetëm 2 javë, por kishte ikur nga shtëpia e bashkëshortit pasi nuk e donte kunata dhe vjehrra.

“Jam Minushja nga Zall Bastar, kërkoj një lidhje. Jam 26 vjeç, kam qenë një herë e martuar, dy javë, ishin katolikë ata dhe nuk më donin.

Burri më donte po, por …”,- tha Minushja.

Ndiqni videon më poshtë: