‘Çmendet’ Bleona: E zhveshur e në mes të dëborës po e pret Vitin e Ri

Kurioz

Këngëtarja Bleona Qereti po e pret Vitin e Ri, në mënyrën më të çmendur të mundshme, e zhveshur në mes të dëborës.
Ajo ndodhet me pushime në alpet e Zvicrës, e shoqëruar me një mikeshën e saj, ku duket se po argëtohet pa fund.
Bleona ka publikuar në Instagram një video ku shihet me bikini në mes të dëborës.
Por ndërsa filmohen ajo dhe mikesha e saj nisin të vrapojnë dhe luajnë në mes të dëborës, ashtu të zhveshura.
Më poshtë gjeni videon e publikuar nga këngëtarja, ku në mes të acarit shfaq anën e saj seksuale.
Kliko reklamen me posht dhe hapet video e plote…