Home / Kurioz / Sjelljet që asnjë femër nuk duhet të tolerojë në një lidhje
Sjelljet që asnjë femër nuk duhet të tolerojë në një lidhje

Sjelljet që asnjë femër nuk duhet të tolerojë në një lidhje

Sjelljet që asnjë femër nuk duhet të tolerojë në një lidhje
Sjelljet që asnjë femër nuk duhet të tolerojë në një lidhje

Ky akt sfidues është më i lehtë sesa tingëllon për aq kohë sa ju mund të shmangni disa sjellje të papranueshme.
4 gjërat që gruaja jote e fortë kurrë nuk do të tolerojë në marrëdhënien tuaj:

1. Mungesa e respektit Mungesa e respektit është një kategori shumë e gjerë e sjelljes që një grua e fortë nuk do të tolerojë në një marrëdhënie.

2. Dominimi në marrëdhënie Kjo vendos një grua të fortë në një pozitë të pafuqisë, të cilën ajo kurrë nuk do ta tolerojë në një marrëdhënie. Gratë e forta dinë se si të marrin drejtimin.

3. Pabarazinë Bëni marrëdhënien tuaj një fushë loje të barabartë, pavarësisht nga të ardhurat tuaja, arsimi, përkatësia etnike, gjinia, përkatësia politike, statusi shoqëror etj,dhe gruaja juaj e fortë do të vlerësojë respektin që ju i jepni.

4. Thyerja e kujve të saj Nëse një grua e fortë ju ka thënë ‘Jo’ ose ‘Mos e bëni përsëri këtë’ një herë, më mirë mos provoni të kundërtën. Një grua e fortë i di kujtë e saj personal, vlerat, moralin dhe besimet dhe ajo e di se ku mund të tërheqë vijën. Mos shtyni kujtë e saj ose do të përballeni me zemërimin. /Lajmi.net/

More Info - Me shume....
Loading...
Shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja, shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv, tv shqiptar live, sport live, sporti shqiptar, lojrat e fundit, fito pare. ndeshje futballi, fitore e fundit, skedina sekreti. Australia news , Australia winner apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht, shqip greqisht, shqip al, shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare, shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2, shqiperi e mjera shqypni, shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe a abazi,vitamina a shqip,i recommend get fast, brand online safe us, cialis imp vitamina a shqip,i recommend get fast, brand online safe us, cialis impotence, buy dr fox, cheap daily, o meglio, back to back dosage, where to buy brand, best over counter, is covered by insurance, patent expiry canada, very good site cost of, where to buy in europe, how to get, buying in south korea, farmacias preci, how much does cost 2012, only for you pliis, vendita generico di, follow link next day uk, can you buy rite aid, uso cialis levitra, bar kaufen, acheter cialis et, pakistan, medical advice, buy softtabs, ou acheter pfizer, donne forum, online delivery, the best choice paypal, braucht man rezept, dose giusta, we like it cheap, only here low cost fast, enter site cheap online, wow generic drug, only here buying online, can i take with water izenz abgelaufen, herbal uk cheap,Makedonski vesti, Vesti Makedoniaja. Makedonski informacioa, informacia makedonija.

Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk Tetor 3, 2017 8:54 pm ne Kurioz. ne link https://www.lajme.mk/?p=3898
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email info@ lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit