Home / Tag Archives: fotografite

Tag Archives: fotografite

Lidhja e Mimoza Shkodrës has në vështirësi, nuk e do vjehrra?

Lidhja e Mimoza Shkodrës has në vështirësi, nuk e do vjehrra?

Këngëtari i njohur nga Shqipëria, Seldi aktualisht po shijon një romancë dashurie me kolegen e tij, Mimoza Shkodra. Çifti i ri tashmë po dalin edhe publikisht, shkruan Indeksonline. Megjithatë, është nëna e Seldit, Monda Gjini ajo e cila favorizon ende ish- të dashurën e Seldit, Dafina Zekën. Madje, Monda dukshëm …

Read More »

Pas Katalonisë edhe Vojvodina kërkon shkëputje nga Serbia

Fotografitë me përmbajtje “Vojvodina=Katalonija” janë paraqitur sot në shumë vende në Vojvodinë, krahinë e mbetur në Serbi, njoftojnë mediumet lokale. Grafite me këtë përmbajtje janë regjistruar në Novi Sad, Zrenjanin, Ba;ka Topolla, Suboticë Sentë, Kikindë dhe në Zhabalj, transmeton Gazeta Lajm. Në grafitet të shkruara me ngjyrë të zezë është …

Read More »

Valdrini martohet, por Leonora ka një ‘diss’ për të

Valdrini martohet, por Leonora ka një ‘diss’ për të

U përfol shumë për martesën e Valdrinit, e sidomos për urimet që ai mori nga klientët e famshme të tij,përcjell ORAinfo. Një nga miket më të shtrenjta të Valdrinit është padyshim Leonora. Ajo nuk ishte pjesëmarrëse në dasmën e tij, por urimet e përzemërta nuk munguan. Pas dasmës së tij …

Read More »

Nusja e emocionuar me befasinë që ia bëri shoqëruesja (Video)

Nusja e emocionuar me befasinë që ia bëri shoqëruesja (Video)

Nocole Tafoya nga Miçigani i Shteteve të Bashkuara, ka mbetur e befasuar kur shoqëruesja e saj Mandii, ia ka sjellë dy lama. Derisa po bëhej gati të realizonte fotografitë e martesës së bashku me bashkëshortin e ardhshëm, pas krahëve i ishin sjellë kafshët e saj të preferuara, transmeton Telegrafi. “Është …

Read More »