Home / Tag Archives: instagram

Tag Archives: instagram

Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu

Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu

Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu[/caption] Këngëtarja Enca Haxhia ka befasuar me paraqitjen e saj të fundit. E duke qenë se jemi mësuar ta shohim tek ekspozon në një masë të madhe pjesët e trupit ajo edhe na ka befasuar, shkruan lajmi.net Enca në një foto të publikuar në …

Read More »

Alice: Meshkujt e sotëm të dobët në çdo aspekt – (Foto)

Alice: Meshkujt e sotëm të dobët në çdo aspekt - (Foto)

Thotë se vjen nga vendi ku ka lindur edhe grofi i famshëm Drakula, pra nga Transilvania e Rumanisë. Bëhet fjalë për supermodelen Alice Peneaca, njërën nga femrat më të popullarizuara në rrjetet sociale, sidomos në Instagram, transmeton Zeri.info. Është një adhuruese e madhe e kafshëve dhe një mbrojtëse e tyre. …

Read More »

Kaia feston ditëlindjen e parë, Teuta me urim emocionues

Kaia feston ditëlindjen e parë, Teuta me urim emocionues

Sot është një ditë shumë e veçantë për aktoren e njohur Teuta Krasniqi Kjo pasi që sot feston ditëlindjen e parë, vajza e saj Kaia, transmeton Gazeta Express. Më 3 tetor 2016, aktorja e njohur përsëri përjetoi ndjenjën më të bukur atë të të bërit nënë. Përvec Tarës, Kaia e …

Read More »