Home / Tag Archives: perfshire

Tag Archives: perfshire

Ky është mashkulli më seksi në botë sipas shkencëtarëve?

Ky është mashkulli më seksi në botë sipas shkencëtarëve?

Më nuk ka nevojë ta lodhni trurin se kush është mashkulli më i bukur në botë, pasi shkenca është përfshirë dhe ka ofruar përgjigjen rreth kësaj teme, transmeton Zeri.info. Dhe ata kanë përpiluar një listë prej dhjetë meshkujve me pamjen më të përkryer në botë, kur bëhet fjalë për vlerësimin …

Read More »

Parandalohet tragjedia më e madhe në futboll, bombë në stadiumin e PSG-së

Parandalohet tragjedia më e madhe në futboll, bombë në stadiumin e PSG-së

Shmanget tragjedia në futboll, bombë pranë ‘yjeve’ të Paris Saint-Germain Në Paris është parandaluar një tragjedi që mund të kishte pasoja të mëdha në botën e futbollit. Ditën e shtunë terroristët islamikë kishin përgatitur një komplot bombe në stadiumin “Parc des Princes” të Parisit, shkruan tabloidi britanik “The SUN”Lajmi është …

Read More »

Luftë mes bandash si nëpër filma, vriten 13 persona

Auto Draft

Duket se lufta mes bandave është intensifikuar edhe më shumë në Meksikë gjatë muajit shtator. Pesë persona janë vrarë në një bar në natën e së martës në kryeqytetin e shtetit qendror Guanajuato, ndërsa shtatë persona u gjetën të vdekur në dy vende të ndryshme në shtetin perëndimor të Michoacan. …

Read More »