Home / Tag Archives: shqiperise

Tag Archives: shqiperise

Biletat për ndeshjen Spanjë – Shqipëri, ndodh diçka e keqe!

Biletat për ndeshjen Spanjë – Shqipëri, ndodh diçka e keqe!

“Një burrë i moshuar priti gjithë natën për një biletë”, mbyllen shitjet për Spanjë-Shqipëri. Që në ditën e parë kur nisi shitja e biletave, në Spanjë pati një interesim shumë të lartë për të qenë të pranishëm në impiant. 5000 bileta të shitura në tri orët e para, ishte sinjali …

Read More »

Veseli kërcënon Spanjën dhe Italinë

Veseli kërcënon Spanjën dhe Italinë

Frederic Veseli, mbrojtësi i Shqipërisë, nuk i trembet dy kundërshtarëve të radhës, Spanjës dhe Italisë Mbrojtësi i Empolit, Frederic Veseli u ka bërë me dije Spanjës dhe Italisë se do të kërkojnë maksimumin në përballjen ndaj tyre, me 6 dhe 9 tetor, në kuadër të Botërorir ‘Rusia 2018’. “Ne do …

Read More »

“Blick” me shkrim pompoz për Shqipërinë pas ftesës së Panuccit për Albian Ajetin

"Blick" me shkrim pompoz për Shqipërinë pas ftesës së Panuccit për Albian Ajetin

“Blick” me shkrim pompoz për Shqipërinë pas ftesës së Panuccit për Albian Ajetin[/caption] “Blick” me shkrim pompoz për Shqipërinë pas ftesës së Panuccit për Albian Ajetin[/caption] “Blick” me shkrim pompoz për Shqipërinë pas ftesës së Panuccit për Albian Ajetin[/caption] Nuk është hera e parë që Shqipëria ju bën oferta lojtarëve …

Read More »

Spanjës e Italisë u dëmtohen edhe nga 2 lojtarë para Shqipërisë

  Pas dëmtimit të Alvaro Morata, Spanja ka humbur edhe mbrojtësin e djathtë titullar Dani Carvajal, por edhe mesfushorin Andres Iniesta me shumë mundësi. Futbollisti i Realit të Madridit vuan nga një virus që i ka shkaktuar probleme me zemrën, më saktë një infeksion. Atij nuk i rekomandohen sforcime fizike, …

Read More »