Vajza merr vëmendjen në dasmë, të ftuarit harrojnë çiftin

Video

Vajza merr vëmendjen në dasmë, të ftuarit harrojnë çiftin

Një video e postuar në rrjetet sociale, e realizuar në një dasëm në Turqi, është bërë virale dhe pafundësisht e komentueshme.
E gjithë vëmendja në këtë dasëm nuk është e përqendruar as te dhëndri dhe as te nusja, por te një vajzë.
Dhe kjo pasi ajo i ka lënë të gjithë pa fjalë, duke u mahnitur me kërcimin e saj, belly dance.
Të gjithë të pranishmit e kanë duartrokitur atë pas performancës mbresëlënëse.
Shihni videon me posht ne video link :
Video Link