LAJMI FUNDIT: Tragjedi e Madhe, Rrëzohet aeroplani Wizzair Flight 407 32 në Frankfurt, DE– Tirana, AL (Pamje)

Kurioz

Sipas portali lajmeditore.net informohet per nje aksident…. po ky lajm nuk eshte i besueshem sepse asnje TV apo portal tjeter nuk ka dhene kete informacion. Teksi origjinal i portalit eshte ky me posht :
Mësohet se një aeroplan i kompanis Wizzair nisur sod ora 08.15 nga Aeroporti i Frankfurt, DE në drejtim të Tirana, AL është rrezuar ne afersi te Ljublanes. Aeroplani është dashur te mberrij ne ora 10.10 në aeroportin ndërkombëtar të Rinasit, Tiranë. Por ndodhi kjo tragjedi e madhe ku shumë persona shqiptarë janë në gjendje kritike, tragjedia ndodhi përshkak se pilotët humbën kontrollin, dhe është goditur tmerrsisht aeroplani, ja dhe pamjet kur ndodhi përplasja e aeroplanit, shtypni posht reklamen dhe automatikisht ju hapet video kujdes pamje të rënda: