Home / Kurioz / Milaim Zeka ‘dridhë’ opinionin, ja çka publikon për Vetëvendosjen
Auto Draft

Milaim Zeka ‘dridhë’ opinionin, ja çka publikon për Vetëvendosjen

Auto Draft
Auto Draft

Deputeti i Nismës për Kosovën, Milaim Zeka, përmes një shkrimi në Facebook u drejtohet një mesazh për atyre që janë shqetësuar dhe atyre që i janë gëzuar sulmit ndaj tij të kryer nga deputeti i Vetëvendosjes, Frashër Krasniqi.

Zeka thotë se mbrëmë është sulmuar nga Albin Kurti dhe Rexhep Selimi. Për Kurtin ai thotë se paguhet për të shkaktuar luftë civile në Kosovë, dhe se është i ligë në mendje, zemër e shpirte.

Postimin e tij mund ta lexoni të plotë më poshtë:

“Te dashur qytetare, te gjithe ju qe jeni shqetesuar, edhe ju qe jeni gezuar

Sulmi i djeshem ndaj meje, eshte sulm ndaj demokracise anarkiste qe eshte instaluar ne Kosove.

Mbrame, nuk me ka sulmu Frasher Krasniqi, narkoman dhe pijanec. Mbrame nuk me ka sulmu as kryerrugaçi, Fisnik Ismajli, djali i Muharrem Ismajlit, jarani ma i ngushte i kasapit serb, Millosheviç. Fisi ashte rrite ne preherin e Millosheviçit, keshtu qe sharjet, fyerjet, denigrimet, kercenimet, i ka mesime prej axhes Millosh!

Mbrame jame sulmuar direkt nga i semuri mental, Albin Kurti, dhe disa qe po ja mbajne zhagun. Kjo parti kmereve te kuq, qe ne mbeturinat e saje jane zhytyr deri ne fyt ish miqte e mi, si Glauk Konjufca, Liburn Aliu, me baballaret e te cileve kemi qene ne ilegale. Me ka sulmu Albulena Haxhiu, gjyshi i te ciles, i madhi baci Ahmet, ka ardhur ilegalisht per te me takuar ne Zurich te Zvicres.

Mbrame me ka sulmu Rexhep Selimi, te cilin e kam mbrojtur ne lufte e ne paqe. Ja kam mbrojtur edhe familjen kur pa te drejte i eshte sulmuar!

Deshiroje t i them Albin Kurtit vetem nje gje: E di qe keni ba pare, sepse po ju furnizon Turqia, Beogradi e Moska. E di qe je duke i zbatu planet e Beogradit per me shkaktu lufte civile ne Kosove. E di qe tana mjetet po i perdorni per me ba hallakame Kosoven. E di qe çdo recept te UDB es serbe je duke e zbatu. Ama dije qe je i lige, ne zemer, ne mendje, dhe ne shpirt.

Dije qe qytetaret e Kosoves shpejte kane me kuptu, se ashtu si Millosheviçi qe e shkaterroi ish Jugosllavine, duke u thirrur ne “unitet” e “bashkim”, edhe ti po e shkaterron Kosoven duke u thirre ne “bashkim kombetar”, e patriotizem fallc.

Albin, jo Frasherin, po edhe 100 te tjere merri ne Parlamen, kot e ke. Faktet qe kam me i nxjerre kunder teje dhe disave, bash kane me ju ba me fole vetemevete!” (sic.), ka shkruar Zeka në profilin e tij në Facebook.


shqiperia, shqiptarja,shqiperia qe duam,shqiponja,shqip tv,shqip shqip,shqiperia ime,shqiperia dhe bashkimi europian,shqiptaret per shqiptaret,shqiperia ne be,shqip anglisht,shqip gaming,shqip tv hd,shqip tv
Loading...
apk,shqip turqisht,shqip iptv,shqip gjermanisht,shqip greqisht,shqip al,shqip arabisht,shqip anglisht niveli i pare mesimi 5,shqip anglisht niveli i pare,shqip anglisht niveli i dyte,shqip anglisht niveli i dyte mesimi 1,shqip app,shqip anglisht per fillestar,shqip anglisht niveli 1 mesimi 2,shqiperi e mjera shqypni,shqipe a jashari,shqipe a bazi,shqipe a abazi,vitamina a shqip,i recommend get fast, brand online safe us, cialis imp vitamina a shqip,i recommend get fast, brand online safe us, cialis impotence, buy dr fox, cheap daily, o meglio, back to back dosage, where to buy brand, best over counter, is covered by insurance, patent expiry canada, very good site cost of, where to buy in europe, how to get, buying in south korea, farmacias preci, how much does cost 2012, only for you pliis, vendita generico di, follow link next day uk, can you buy rite aid, uso cialis levitra, bar kaufen, acheter cialis et, over the counter usa, wie viel ist, online sats, try it mexico, can buy online i, au herbe, et kamagra, 100mg mastercard, ricetta di erba, do i have to order, rezeptfrei danemark, enter site best deal, we choice female europe, for men dosage, problemi di erezion, we choice uk buy online, il costo di 10 mg, modo d us, buy cheap forum, buy cheap sublingual, cheap to canada, or,
Loading...
new zealand buy online, can you get blind from, generico do germed, best effects, tablets 20mg, kansas, effect of 50mg, venta de en farmacias, comprar en peru, venta de murcia, what is used for men, bc pharmacy, pfizer en lnea uk, com samples, what is jelly approved, kaufen spanien, by covered, can order online canada, we choice pfizer mexico, hvor kan man bestille, generico do em curitiba, pour femme pfizer, comprar en madrid, we like it en gel, 2010 sales, for men effects, can you use at any age, buying in bangkok, buy online, pfizer 50 mg preo, want wholesale, 50mg bestellen, take a day dosage, karachi buy, pills price uk, 100 mg oder 50 m, brain the, no online prescription, citrate sildenafil, online tabs, wisconsin union, try it buying, i recommend 100 mg, contrarrestar efectos, reseptivapaa, online maestro card, compra de o cialis, printable coupon, pharmacy canadian, bacquisto bonline, oferta, buy levitra online, en ligne arnaque, we recommend fast, seller uk, en ligne cialis ricetta, din number canada, generico helleva, auftrag billiges, generikum potenzmittel, can you buy in dublin, capsules, wrong, commande ligne, reacciones adversas, in nero, we recommend dosage, 100 cheap canada, order free sample, discount, best selling in india, effet verg, farmaci generici come,
Loading...
kamagra 100mg, i use it buy pfizer, pharmacy rx one, define generic, miss, autentica, click now pharmacy, wirkung video, jimmy johnson, cheap new zealand, generic review pharmacy, des femme, prix paris, allergic reaction, onlin, safe take generic, melbourne, problems buying online, levitra vs cost, 100mg tablets of, cheapest cipla generic, for sale uk only, proben ohne rx, we like it fda approves, price for at walmart, how to get cheap online, release year, as plants, online chennai, cialis on lin, cheap generic, prescription by mail, comprar en vigo, pilule de spitter, buy costa rica, canadian super active, cheap, vs revatio, seller pakistan, medical advice, buy softtabs, ou acheter pfizer, donne forum, online delivery, the best choice paypal, braucht man rezept, dose giusta, we like it cheap, only here low cost fast, enter site cheap online, wow generic drug, only here buying online, can i take with water izenz abgelaufen, herbal uk cheap, discount on real, verschreibung, dure effet du, kaufen, reputable sites, dcouverte, i use it price germany, preisvergleich online, cut price, cit costa in moldova, efectos alcohol, usefull link in india, levitra cialis price, where can i get fast, el es con recet, purchase in ireland, buy cheap womens online, we recommend 5 mg, generico posologia, online sales pfizer, cialis meglio del, comprar sem receita, acheter en inde, online sito, amazon salesman, follow link gel, canada prison get, natural melbourne, contrareembols, buy no prescription, for sale men online, ordering pills in india, fa bene al cuore, find generic in phoenix, soft tabs safe, ship generic overnight, buy for her, follow link online, tempo di effetto, for sale online canada, side effects forum, get avoid prescription, el aumenta el tama, cheap india generic, bald gnstiger, sale tescos, le en vente libre, us made generic, female pink buy, generico do rj, cheapest uk soft, wow cheap soft, buy online without, what is generic 150, utube music, does work when drunk, 2011 india in, comprare b, 100mg prica cvs, there going generic, cipla cheap on line, where to buy gold coast, comparatif levitr, the best choice cost, comprar cialis espana, next day usa cheap, dosage young men, order in us, half dosage, vendas generico, hipertension pulmonar, p ara adolescentes, cheap online walmart, salescheap generic, websites, approval date

Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje