Home / Kurioz / Sapo ndodhi, aksident i tmerrshëm, Vdesin 5 anëtarë të familjes shqiptare, ishin duke shkuar në…
Sapo ndodhi, aksident i tmerrshëm, Vdesin 5 anëtarë të familjes shqiptare, ishin duke shkuar në…

Sapo ndodhi, aksident i tmerrshëm, Vdesin 5 anëtarë të familjes shqiptare, ishin duke shkuar në…

Sapo ndodhi një ngjarje tragjike ku së 8 persona shqiptarë e kanë humbur jetën dhe disa të tjerë janë lënduar ku një makinë e udhëtarëve është përplasur me makinën e familjes shqiptare. Policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe sipas të dhënave aksidenti është shkaktuar nga shpejtësia e madhe e shoferit të minibusit të udhëtarëve, pasi e humbi kontrollin dhe u ndesh me makinën tjetër, ja emrat e të vdekurve dhe video e tmershme kur ndodhi përplasja e makinave, shtypni poshte reklamen dhe ju hapet video, nëse je i dobët mos e shiko:


Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje