Home / Video

Video

Video

Ja si u kap grupi i serbëve dhe rusëve në Kosovë

Ja si u kap grupi i serbëve dhe rusëve në Kosovë

Policia e Kosovës ka thënë se kishte pasur informacione paraprake për hyrjen ilegale të gjashtë rusëve dhe pesë serbëve në Kosovë, të martën. Përmes një njoftimi për media, Policia ka treguar se si i zuri në pritë 11 personat që dyshohen se e kaluan ilegalisht kufirin Serbi-Kosovë, sot rreth orës …

Read More »

Ronaldo në ‘dasmën shqiptare’ në Shkup (Video)

Auto Draft

Në hotelin ku po qëndron Real Madridi, Aleksandar Palace, mbrëmë është mbajtur një dasmë shqiptare Cirstiano Ronaldo së bashku me shokët e Real Madridit kanë hasur në një dasmë shqiptare në momentin kur kanë arritur në hotelin Aleksandar Palace në Shkup. Në sallën kryesore të këtij hoteli është mbajtur një …

Read More »

Ja si “çmendet” Noizy gjatë koncertit (Video)

Ja si “çmendet” Noizy gjatë koncertit (Video)

Reperi Noizy ka treguar se çfarë mund të bëjë ai gjatë një koncerti Vera është njëra prej stinëve më të zëna për reperët dhe këngëtarët shqiptarë. Ata janë nëpër koncerte në pothuajse të gjitha qytetet bregdetare shqiptare, por pavarësisht kësaj shumica e yjeve tona nuk kanë kohë që të ndalen …

Read More »

A keni guxim ta shikoni këtë video?

A keni guxim ta shikoni këtë video?

Në videon më poshtë do të gjeni disa nga aventurat më ekstreme në botë. Megjithatë disa prej jush duhet të keni zemër të fortë që të përballoni dicka të tillë, e patjetër edhe të shikoni këtë video deri në fund. Vendi i saktë se ku është bërë kjo video, ende …

Read More »