Home / Video / Vajza merr vëmendjen në dasmë, të ftuarit harrojnë çiftin
Vajza merr vëmendjen në dasmë, të ftuarit harrojnë çiftin

Vajza merr vëmendjen në dasmë, të ftuarit harrojnë çiftin

Vajza merr vëmendjen në dasmë, të ftuarit harrojnë çiftin

Një video e postuar në rrjetet sociale, e realizuar në një dasëm në Turqi, është bërë virale dhe pafundësisht e komentueshme.
E gjithë vëmendja në këtë dasëm nuk është e përqendruar as te dhëndri dhe as te nusja, por te një vajzë.
Dhe kjo pasi ajo i ka lënë të gjithë pa fjalë, duke u mahnitur me kërcimin e saj, belly dance.
Të gjithë të pranishmit e kanë duartrokitur atë pas performancës mbresëlënëse.
Shihni videon me posht ne video link :
Video Link


Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!

Nese te pelqen lajmi atehere shperndaje